Jęczmień podróżny

pakiet_podrozne_green_ways_1555533678015_500x600_tt_90 (1)

Jęczmień Green Ways zawiera szeroki wachlarz biologicznie aktywnych substancji, niektóre z nich dla ilustracji podajemy w tabelce poniżej. 

Jest to jednak zaledwie ułamek tego, co oferuje ta zharmonizowana przez naturę superżywność. By zachować jej wartość, stosujemy jak najdelikatniejsze jej przetwarzanie. 

Jęczmień Green Ways delikatnie suszymy w suszarce rozpyłowej przy maksymalnej temperaturze 31 °C. Dzięki temu nasz produkt jest ciągle „żywy”, co oznacza, że nie traci na wartości. 

Żeby jednak pozostał aktywny, należy przestrzegać kilka zasad: opakowanie przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, a do przygotowania napoju używać tylko zimnej lub letniej wody niegazowanej.

Kliknij, aby kupić produkt

Stosowanie i wskazane dzienne spożycie

Standardowa ilość Jęczmienia Green Ways dla dorosłego człowieka wynosi 1 łyżkę dziennie (około 5 g). Przy większym obciążeniu organizmu można spożywać dużo większe porcje. 

Do przygotowania należy używać zimnej lub letniej wody niegazowanej. Sok najlepiej jest  pić 20-30 minut przed posiłkiem (ze względu na najlepszą jego wchłanialność).  

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby pić go również w trakcie posiłku. Zalecamy na początku stosowania pić rzadszy sok i stopniowo zwiększać jego stężenie (w zależności od gustu i potrzeb). 

Przedawkowanie soku z Jęczmienia Green Ways – podobnie jak przedawkowanie warzyw – nie  stwarza niebezpieczeństwa dla organizmu.

Użyteczność Jęczmienia Green Ways

Jęczmień Green Ways jest  sokiem enzymatycznie żywym, pełnym substancji biologicznie aktywnych. Wyobraźcie sobie tę młodą roślinkę trawy jęczmiennej, jak kiełkuje, przebija twardą skorupę ziemi i rośnie w górę do słońca. 

Ten dynamiczny, młodziutki organizm zbierany jest w okresie swojej największej witalności, kiedy wchłania niezliczoną ilość substancji odżywczych i energii z ziemi, wody, powietrza i słońca. 

Te podstawowe substancje za pomocą naturalnych procesów przetwarzają się w bardziej kompleksowe, wykorzystywane następnie przez wyższy łańcuch pokarmowy, a więc także przez nas.

Sok z Jęczmienia Green Ways jest solidną podstawą zdrowego odżywiania, którą może być tylko jakościowa zielona żywność. 

Hans Günter Berner w książce „Głodowanie nad pełnym garnkiem” opisuje sytuację, kiedy człowiek, który je do syta i tyje, umiera z powodu niedożywienia, ponieważ syci się „głodnymi” płodami, które rodzi wyjałowiona gleba. 

Nawet odpowiednia ilość niejakościowej żywności nie przynosi żadnej korzyści naszemu ciału. Dlatego my starannie wybieramy surowce dla Zielonej Żywności i zwracamy uwagę na ich jakość odżywczą.