Jęczmień dla dzieci

krabicka_dj_zviratka_pl_1548949509344_500x600_tt_90

Jęczmień dla dzieci Green Ways jest pierwszym smakowym Zielonym Jęczmieniem dla dzieci na naszym rynku. Wyróżnia się orzeźwiającym, truskawkowym smakiem. Każda szklanka napoju zawiera witaminy, minerały, enzymy i przeciwutleniacze.

Podstawę produktu stanowi suszony sok z liści młodego jęczmienia. Substancje czynne zawarte w jęczmieniu wspomagają odporność i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dzięki dodaniu truskawek i stewii finalny napój ma przyjemny, owocowy i słodkawy smak. 

Kliknij, aby kupić produkt

Sposób stosowania

Zalecana dawka dobowa Jęczmienia dla dzieci Green Ways to 1-2x dziennie 3 g dla dzieci i 1-2x dziennie 6 g dla osoby dorosłej. Zalecaną ilość należy dodać do 200 ml chłodnej lub letniej, niegazowanej wody i rozmieszać. 

Napój najlepiej jest wypić od razu po rozmieszaniu, na czczo albo po posiłku. Gęstość napoju można regulować, dodając odpowiednią ilość wody.

Jęczmień dla dzieci jest produktem naturalnym, nie zawiera substancji konserwujących, dlatego jego smak lub zapach mogą się zmieniać. 

Właściwości smakowe napoju zależą bowiem od aktualnych warunków klimatycznych i warunków uprawy (pora roku, temperatura, wilgotność, światło słoneczne, skład gleby i inne).

Właściwości i korzyści

Podstawę Jęczmienia dla dzieci Green Ways stanowi klasyczny i sprawdzony przez użytkowników Jęczmień Green Ways

Uprawiamy go w jednym z najczystszych miejsc naszej planety i zbieramy wtedy, gdy zawiera największą ilość substancji odżywczych. 

Jęczmień jest suszony specjalną metodą, aby ilość korzystnych dla ciała substancji pozostała możliwie jak najwyższa.

Dzięki temu Jęczmień dla dzieci zawiera wiele ważnych witamin (m.in.: A, B2, B6, K2 i in.), minerałów (potas, magnez czy żelazo), enzymów i przeciwutleniaczy, które wzmacniają naturalny potencjał i rozwój ciała człowieka. 

Młody Jęczmień jest też bogaty w enzymy,  uczestniczące w wielu procesach chemicznych w organizmie, m.in. w rozkładaniu pożywienia, przetwarzaniu tłuszczów w procesie metabolicznym, ochronie przed wolnymi rodnikami.

Jęczmień dla dzieci Green Ways pomaga dobrze rozpocząć dzień zarówno dzieciom, jak i dorosłym. 

Jeśli naturalny smak Jęczmienia do tej pory stanowił dla Was przeszkodę, radzimy spróbować słodszego Jęczmienia o świeżym smaku truskawek, z dodatkiem naturalnych substancji słodzących. To porcja zdrowia, energii i witalności na cały dzień!

Skład, czyli co zawiera Jęczmień dla dzieci GW

Jęczmień dla dzieci składa się w 80% z suszonego soku z liści młodego (zielonego) jęczmienia. To ten sam jęczmień, jaki znajdziemy także w klasycznym Jęczmieniu Green Ways

Oprócz tego Jęczmień dla dzieci zawiera także aromat truskawkowy, ekstrakt z owoców cytrusowych, cukier brzozowy (ksylitol) i naturalną substancję słodzącą – stewię (Stevia rebaudiana). 

Wszystkie dodatki są naturalne, delikatnie przetwarzane i nie zawierają żadnych substancji konserwujących. Produkt w sposób naturalny jest bezglutenowy i w całości jest pochodzenia roślinnego.