Jęczmień dla dzieci podróżny

mockup_pl_zvirata_550x660_15590477160994_500x600_tt_90

Jęczmień dla dzieci Green Ways jest pierwszym smakowym Zielonym Jęczmieniem dla dzieci na naszym rynku. 

Wyróżnia się orzeźwiającym, truskawkowym smakiem. Każda szklanka napoju zawiera witaminy, minerały, enzymy i przeciwutleniacze.

Podstawę produktu stanowi suszony sok z liści młodego jęczmienia. Substancje czynne zawarte w jęczmieniu wspomagają odporność i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Dzięki dodaniu truskawek i stewii finalny napój ma przyjemny, owocowy i słodkawy smak.

I dzięki naszemu opakowaniu podróżnemu Jęczmień dla dzieci możecie teraz zabrać ze sobą na wycieczkę, nad wodę, na wakacyjny obóz a także do szkoły.

Kliknij, aby kupić produkt

Sposób stosowania

Zalecane dzienne dawkowanie dla dzieci to 1–2× dziennie 1 saszetka (= 3 g), dla dorosłych 1–2× dziennie 2 saszetki (= 6 g). Dawkę należy wymieszać zgodnie z aktualnymi możliwościami i potrzebami w 200–500 ml chłodnej albo letniej wody niegazowanej i od razu wypić. 

Konsumpcję zalecamy rozpocząć od niższego stężenia i systematycznie je zwiększać.

Po wymieszaniu napój jest gotowy do natychmiastowego spożycia. Dłuższe mieszanie zapewnia uzyskanie lepszego smaku i odsuwa w czasie proces oddzielania się poszczególnych składników Jęczmienia dla dzieci. 

Jęczmień Green Ways jest czystym, niemodyfikowanym produktem, którego właściwości smakowe wynikają z aktualnych warunków jego uprawy (pora roku, temperatura, światło słoneczne i skład gleby). 

Drobne wahania smaku są naturalnym następstwem ekologicznego sposobu uprawy i przetwarzania.

Należy stosować urozmaiconą i zrównoważoną dietę oraz przestrzegać zasad zdrowego stylu życia. 

Wyrób nie jest przeznaczony dla dzieci do 3 lat. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Właściwości i korzyści

Podstawę Jęczmienia dla dzieci Green Ways stanowi klasyczny i sprawdzony przez użytkowników Jęczmień Green Ways. Uprawiamy go w jednym z najczystszych miejsc naszej planety i zbieramy wtedy, gdy zawiera największą ilość substancji odżywczych. 

Jęczmień jest suszony specjalną metodą, aby ilość korzystnych dla ciała substancji pozostała możliwie jak najwyższa.

Dzięki temu Jęczmień dla dzieci zawiera wiele ważnych witamin (m.in.: A, B2, B6, K2 i in.), minerałów (potas, magnez czy żelazo), enzymów i przeciwutleniaczy, które wzmacniają naturalny potencjał i rozwój ciała człowieka. 

Młody Jęczmień jest też bogaty w enzymy,  uczestniczące w wielu procesach chemicznych w organizmie, m.in. w rozkładaniu pożywienia, przetwarzaniu tłuszczów w procesie metabolicznym, ochronie przed wolnymi rodnikami.

Skład, czyli co zawiera Jęczmień dla dzieci GW

Jęczmień dla dzieci składa się w 80% z suszonego soku z liści młodego (zielonego) jęczmienia. To ten sam jęczmień, jaki znajdziemy także w klasycznym Jęczmieniu Green Ways

Oprócz tego Jęczmień dla dzieci zawiera także aromat truskawkowy, ekstrakt z owoców cytrusowych, cukier brzozowy (ksylitol) i naturalną substancję słodzącą – stewię (Stevia rebaudiana). 

Wszystkie dodatki są naturalne, delikatnie przetwarzane i nie zawierają żadnych substancji konserwujących. 

Produkt w sposób naturalny jest bezglutenowy i w całości jest pochodzenia roślinnego.