To Kill A Mockingbird Free Full Essay Free Essay On Biography Study At University Essays Hartmut Hentig Bildung Essay Examples

Chlorella

Chlorella Green Ways zawiera wiele różnorodnych substancji biologicznie czynnych. Jest na przykład jednym z najbogatszych źródeł chlorofilu, któremu zawdzięczamy życie na naszej planecie. Aby zapewnić jak najlepszą przyswajalność Chlorelli przez nasz układ trawienny, stosujemy metodę suszenia rozpyłowego STEAM

Ta metoda gwarantuje idealny stosunek dwóch właściwości: wysokiego poziomu wchłaniania substancji odżywczych (co najmniej 80%) i minimalnego uszkadzania zawartości komórek.

Zasady stosowania

Zalecana dzienna ilość Chlorelli Green Ways dla przeciętnego, dorosłego i zdrowego człowieka to 5 g (20 tabletek). Przy obciążeniu dawkę można zwiększyć. 

Ze względu na możliwości detoksykacyjne, radzimy zacząć od mniejszych dawek i stopniowo (w ciągu tygodnia od wprowadzenia do jadłospisu) zwiększać przyjmowaną ilość. W przypadku Chlorelli Green Ways (podobnie, jak w przypadku warzyw) nie ma groźby przedawkowania. 

Tabletki można jeść na czczo i podczas posiłku. Można je ssać lub połykać w całości albo połykać po rozgryzieniu. Zawsze jednak tabletki należy dobrze popić wodą i zwiększyć ilość płynów wypijanych w ciągu dnia.

Należy również dotrzymywać co najmniej godzinnej przerwy, pomiędzy spożyciem Chlorelli a przyjęciem leków podawanych doustnie.

Użyteczność Chlorelli Green Ways

Od Chlorelli i innych organizmów fotosyntetyzujących zależą wyższe formy życia. Dlatego algi stanowią podstawę całego wyższego łańcucha żywieniowego i życiowego. 

Chlorella to jednokomórkowa, doskonale wyposażona do życia alga słodkowodna, jedna z najprostszych, ale jednocześnie najbardziej dynamicznych form życia.

Tabletki Chlorelli Green Ways można porównać do konserw warzywnych o najwyższej jakości. To witalne i niewiarygodnie szybko dzielące się komórki roślinne, które dostarczają do organizmu człowieka witaminy, minerały, aminokwasy i przeciwutleniacze. 

Dzięki temu stanowią doskonałą bazę odżywczą dla zaganianej i zmęczonej ludzkości.